Новорічні ранки у закладах дошкільної освіти Великокопанівської сільської ради

Новорічні ранки у закладах дошкільної освіти   Великокопаніської громади — чарівні свята на які з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни, затамувавши подих, загадувати бажання. Це час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і чудеса. Новорічні свята завжди символізують втілення дитячих мрій та віру у диво.  У Новий рік та на Різдво Христове усі діти чекають на подарунки.     Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям.