З Шевченком у серці та слові вічності (до 205-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення. Його життя стало частиною історії України, а його поетичну творчість – палку і гнівну, добру і лагідну, люблять мільйони. Кожна річниця від дня його народження – то ще одна віха в осягненні його Слова. Здається ми знаємо про Шевченка багато: про його життя, про його творчість, але щораз відкриваємо щось нове, звертаючись до книги. Саме тому Шевченківські дні в бібліотеці розпочалися презентаціями книжкової виставки-портрета «Світова велич Кобзаря» та тематичної експозиції «Шевченка світлиця». Матеріали книжкової виставки розповідають про життя і творчість великого поета. Представлені «Кобзарі» різних видавництв та років видань. Вікторини, бесіди, презентації, виставки ,поетичний вернісаж, Шевченківські читання , літературні години – це неповний перелік заходів, у яких будуть задіяні читачі бібліотеки Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з 12 по16 березня .А ще бібліотекар пропонує всім бажаючим взяти у ці дні до рук «Кобзар» і віднайти для себе щось нове, вдуматись у ті речі, що вже котре століття намагається донести до нас Шевченко-пророк . Варто черпати ті слова із щедрої Тарасової криниці, і насолоджуватися щирою любов’ю до рідної української землі.
Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це наша сила.