НА ФОРУМІ «ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВА НАЦІЯ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОНЦЕПЦІЮ СУЧАСНИХ УРОКІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Форум-виставка «Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі» відбувся 4 грудня 2021 року в Києві та об’єднав школярів, вчителів фізичної культури, а також директорів закладів загальної середньої освіти 10 регіонів України. Оновлена концепція уроків фізичної культури розроблена в межах реформи «Нова українська школа» на підтримку програми Президента України «Здорова Україна».

«Розвиток фізичної культури є необхідним і важливим для дітей. Подібні заходи демонструють, наскільки веселими можуть бути рухові активності. Я вірю, що спорт є універсальною мовою, якою спілкується весь світ, а також чудовим інструментом зміцнення соціальних зв'язків», – привітав учасників форуму заступник Міністра освіти і науки Артур Селецький.

Захід розпочався запальною Fun Up розминкою від лідера руху JuniorZ Олександра Педана. У програму увійшли виступи почесних гостей, дискусійна панель і лекції. Учасники обговорили нагальні проблеми шкільної фізичної культури, шляхи зміцнення здоров’я українських учнів і учениць, запровадження нової модульної програми й організацію спортивно-масової діяльності закладів освіти.

Школярі та вчителі фізичної культури мали нагоду випробувати презентаційні майданчики з 11 варіативними модулями, серед яких було знаряддя для флорболу, бадмінтону, алтимат фризбі та інших.

У форумі взяли участь:

• Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки;
  • Олександр Педан, лідер Спортивного руху JuniorZ, громадський діяч;
  • Коломоєць Галина, начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;
  • Андрій Боляк, заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН;
  • Арі Покка, освітній консультант, президент Міжнародної конфедерації директорів шкіл (Фінляндія);
  • Ірина Скорбун, координатор проєкту «Індекс Здоров‘я»;
  • Юрій Жигарєв, національний консультант із клінічного менеджменту Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні;
  • Віталій Мушинський, вчитель фізкультури Судилківського ліцею Хмельницької області, кращий вчитель фізкультури 2020 року (премія Global Teacher Prize Ukraine);
  • Тетяна Тарасевич, президент асоціації «Виробники та постачальники засобів навчання і навчального обладнання».