Діагностичне обстеження.

На базі  КЗ «Дошкільного навчального закладу ясла – садок «Ягідка»  Великокопанівської сільської ради  діє логопедична група, де досвідчений вчитель - логопед  Овсієнко Євгенія Едуардівна  здійснює корекційну допомогу дошкільникам, які мають недоліки мовленнєвого розвитку. Саме 16 та 17 жовтня  2019 року вчитель – логопед провела  діагностичне обстеження   дітей  групи короткотривалого перебування с. Великі Копані.

Останнім часом спостерігається значне збільшення кількості дошкільників із порушеннями мовленнєвого розвитку. Надання необхідної корекційної допомоги  дошкільнятам  - найважливіше завдання різних закладів системи реабілітації. Повнота реалізації реабілітаційних завдань неможлива при відсутності найважливішого фактору - сформованості повноцінної мовленнєвої діяльності.