ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛАСЯ ІНТЕГРОВАНА ПАТРІОТИЧНА ВІКТОРИНА ЄДНОСТІ "УКРАЇНА СОБОРНА ДЕРЖАВА"

Сто років тому – 22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Бібліотекарі Великокопанівської сільської бібліотеки до Дня Соборності влаштували учням 11-го класу інтегровану патріотичну вікторину єдності «Україна Соборна Держава». Відповідаючи на запитання, учні продемонстрували свої знання з історії нашої країни, культури і літератури та створили інтерактивну карту соборності України.