15-16 ГРУДНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ МАРАФОН «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗДО: СУСПІЛЬНІ ЗАПИТИ, ОСВІТНІ ТРЕНДИ»

15 грудня 2021 року розпочнеться Всеукраїнський педагогічний марафон «Інновації в освітньому процесі ЗДО: суспільні запити, освітні тренди».

До участі запрошуються працівники системи дошкільної освіти, науковці, викладачі дошкільних кафедр педагогічних вишів і інститутів післядипломної педагогічної освіти, фахівці центрів професійного розвитку та студенти.

Організаторами  конференції є Міністерство освіти і науки України, ДУ «Український інститут розвитку освіти», Національна академія педагогічних наук, Інститут проблем виховання НАПН, Інститут психології імені Г.С.Костюка.

Початок о 10:00 15 грудня.

Захід відбудеться в режимі онлайн. Реєстрація учасників за посиланням.

Кожен учасник, котрий буде присутній на вебінарі та пройде тестування, отримає електронний сертифікат.