«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»

В Абрикосівькому ясла-садку проходить міні-проект "Знай свій рід". Мета цього проекту - виховання патріотичних почуттів у дітей, любові та поваги до своїх рідних. В давнину було за обов’язок знати поіменно свій родовід від п’ятого чи навіть сьомого коліна. Пам’ять про своїх предків була природною потребою. Триматися свого роду, оберігати сімейні реліквії, традиції, передавати їх у спадок наступним поколінням – було обов’язком. Така традиція існує і в Абрикосівському дошкільному закладі «Пурпурова квітка», яка об’єднує родини своїх вихованців у одну велику, дружню веселкову сім’ю. Батьки разом зі своїми дітьми представили на загал свої «родові дерева», в які вклали всі свої знання, вміння та гордість за свій рід. Кожне дерево – це окрема історія, яка охоплює не одне десятиліття.