17 ГРУДНЯ – КОНФЕРЕНЦІЯ «РІВНІ СЕРЕД РІВНИХ: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»

17 грудня 2021 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Представники МОН, науковці, методисти та фахівці-практики розкажуть про організацію інклюзивного навчання за оновленою нормативно-правовою базою у 2022 році та нову типологію освітніх труднощів і рівнів підтримки дітей з особливими освітніми потребами. Також буде презентовано проєкт підтримки інклюзивної освіти.

Організаторами є Інститут спеціальної педагогіки та психології імені М. Ярмаченка НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки та громадської організації «Квант Раціо».

Запрошуємо представників ІППО, інклюзивно-ресурсних центрів, адміністрації, педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Конференція відбудеться в режимі онлайн. Попередня реєстрація за посиланням триває до 18:00 16 грудня 2021 року.

Учасники отримають запис конференції, матеріали спікерів, додаткові методичні матеріали та іменні сертифікати.

Захід розпочнеться о 12.00 та триватиме до 17.00.