Трикутник взаємодії.

Шановні батьки!
Адміністрація дошкільного закладу "Ягідка" висловлює Вам подяку за плідну співпрацю та розуміння наших проблем, за зміцнення матеріально-технічної бази (демонстраційний матеріал), за участь у оформленні холу та за цікаві ідеї, щодо створення городу на підвіконні, а також за прийняття участі у проведенні педагогічної ради.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого дошкільного закладу - ДНЗ майбутнього. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
Директор ДНЗ Білобородько Л.І.