26 вересня 2019 року Великокопанівська громада  відзначила День працівників освіти.

Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День  дошкільника  та День вчителя вже давно стали  знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.                                          На святкування   в   сільському  Будинку культури   зібралася чимала когорта працівників освіти , пенсіонерів  та представників громади.

Із  професійними святами  представників освіти  прийшли привітати : сільський голова Костенко В.Д., спеціалісти відділу освіти Дудкіна В.В. та Внук О.Д., директор ЗДО Шараєва Т.О., голова профспілки Григор'єва К.Ю., директори ЗЗСО Лишак Н.І. та Коновалов В.В.

Цього дня  в залі панувала неймовірно святкова атмосфера.  Творчі колективи Будинку культури подарували присутнім святковий концерт.

Теплі слова, духмяні квіти, посмішки педагогів, радість зустрічі й пісня, танець, музика наповнили залу.