Останні новини !

Навчально-польові збори майбутніх захисників України

Дата створення: 14:04 26.04.2019

З метою якісної підготовки молоді до служби у Збройних Силах України та виховання громадянської свідомості щодо захисту Вітчизни протягом 24-26 квітня на базі закладів загальної середньої освіти Великокопанівської сільської ради  відбулися навчально-польові збори юнаків 11-х класів, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни». Під час проведення навчально-польових зборів вчителі предмету «Захист Вітчизни» підвели підсумки спільної роботи з учнями за два роки.

Вибір професії — вибір життєвого шляху

Дата створення: 14:34 22.04.2019

Вибір професії — це велика відповідальність: перед батьками, перед суспільством  та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним іти. Бо тільки сама людина може побачити до чого в неї більший хист, чого прагне серце. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.

Школи в Україні перевірятимуть по-новому: набув чинності наказ МОН

Дата створення: 09:16 19.04.2019

Відтепер українські школи перевірятимуть по-новому.