Відділ Освіти Великокопанівської Сільської Ради Олешківського Району Херсонської Області

Новини

Останні новини !

Придбано новий автобус для Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:26 15.11.2019

Сьогодні Великокопанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала новенький автобус, придбаний відділом освіти Великокопанівської сільської ради.

Ваша думка – важлива!

Дата створення: 16:34 14.11.2019

Не секрет, що останнім часом діяльність учнівського самоврядування лише умовно можна назвати «діяльністю» та «самоврядуванням». Пасивність сучасних учнів – справжня хвороба. Школярі молодшої школи, не говорячи про учнів–старшокласників, на перервах та у позаурочний час короткими фразами пліткують на теми, які почули від дорослих.

Майбутнє – за проектами!

Дата створення: 15:58 14.11.2019

             Комп’ютерний клас для школи, вуличне освітлення, навчання в престижних вузах, стажування за кордоном, зйомка фільму про рідний край, будівництво шкіл… Все це можна втілити в життя завдяки грантам.

Коли мрія стане реальністю

Дата створення: 16:38 12.11.2019

У процесі роботи з учнями, які мають особливі освітні потреби, першим кроком у закладі освіти є створення комфортного простору для соціалізації та адаптації до освітнього процесу. Виходячи із зони комфорту, яку діти мають у рідних стінах домівки, і, потрапляючи в нову психотравматичну ситуацію, де відсутні близькі люди, вони отримують психотравму, пов’язану з освоєнням нового простору і нових рамок. Для зменшення психоемоційної напруги і легшої адаптації рекомендовано створювати комфортні умови для переходу від ігрової діяльності до навчальної. Одним із найкращих методів соціалізації є створення ресурсних кімнат у школі.

Переможців визначено!

Дата створення: 10:58 12.11.2019

   Відділом освіти Великокопанівської сільської ради до Дня української писенності та мови було оголошено конкурс серед закладів освіти Великокопанівської ОТГ, загальною метою якого є забезпечення поінформованості та обізнаності жителів громади стосовно реалізації освіти та виховання підростаючого покоління.

 Діагностичне обстеження.

Дата створення: 09:42 18.10.2019