Останні новини !

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:16 15.06.2021

15 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області.

Не матимеш старого – не буде і нового

Дата створення: 15:45 16.04.2021

Під час навчання здобувачі освіти закладів освіти більшу половину дня проводять у приміщенні. У період пандемії, з метою збереження здоров’я дітей, виникає необхідність частішого перебування на подвір’ї. Та ще й друга підзміна, яка, як певний випробувальний етап, має обов’язково накласти негативний відбиток на молодших школярів Великокопанівської школи.