Останні новини !

ЗНО-2021року

Дата створення: 13:35 01.02.2021

Спортивне обладнання – для закладів загальної середньої освіти Великокопанівської громади

Дата створення: 14:40 29.01.2021

Для розвитку дитини велике значення має фізичний розвиток поряд із іншими способами формування дитячого організму зокрема і особистості в цілому. Організація процесу росту дитини повинна бути побудована на активних діях із захопленням у гру. Спортивні ігри дають у цьому плані найкращий результат.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ Є ОСНОВНИМ ІНСТРУМЕНТОМ ЯКІСНОГО ТА НЕУПЕРЕДЖЕНОГО ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ, – СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

Дата створення: 09:09 26.01.2021

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, кількість осіб, які завершили процес реєстрації в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (здійснили оплату послуг із проведення пробного ЗНО), становить майже 140 тисяч. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.