Швейні машинки для учнів закладів загальної середньої освіти Великокопанівської ОТГ

Завелася в громаді сорока,

По білому світу літає –

Про громаду плітки розпускає.

Сорока, напевне, орлом мріє стать,

Та чом через мрію усіх … зневажать?

Шановна громадо!

Відділ освіти Великокопанівської сільської ради розпочинає свій звіт стосовно закупівель, здійснених ним у 2019 році. До завершення фінансового року розповідатиме про наші придбання, які спрямовані на утримання закладів освіти Великокопанівської ОТГ на покращення матеріально-технічної бази.

Хочемо подякувати депутатському складу Великокопанівської сільської ради, який підтримував усі ініціативи відділу освіти. Завдяки злагодженій роботі відділу освіти, депутатського корпусу, сільського голови забезпечуємо дітей громади засобами навчання, а педагогічні працівники, використовуючи їх, зможуть на сучасному рівні надавати якісні освітні послуги.

Отож, починаємо …

Вчителю трудового навчання важко пояснити «на пальцях» чи на плакаті те, що вимагає шкільна програма. У серпні 2019 року було закуплено 22 швейні машинки та така ж кількість наборів для шиття. Загальна сума придбання – 109 440,00 грн.

Сподіваємося, що школярки під керівництвом досвідчених наставників зможуть набути навиків із шиття та крою, що знадобляться і у подальшому житті. Можливо, когось шиття надихне до обрання професій швачки чи модельєра. Маємо думки про виготовлення здобувачам освіти у майбутньому сувенірів, які можна буде презентувати гостям школи, громади. Прикро, що маємо до цього часу звістки про воєнні дії на сході нашої країни, тож виготовлення речей військово-патріотичного спрямування із їх подальшою передачею воїнам України теж буде доречним.