Відділ Освіти Великокопанівської Сільської Ради Олешківського Району Херсонської Області

Історична довідка

Відділ освіти Великокопанівської сільської ради створений 10 лютого2017 року. На III сесії  восьмого скликання депутатів Великокопанівської сільської ради було прийнято рішення №73 «Про створення відділу освіти  Великокопанівської  сільської ради Олешківського р-ну, Херсонської області та затверджено положення   про відділ освіти».

28 лютого 2017р. відділ освіти було внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Начальник відділу освіти - Шушко Тетяна  Віталіївна. Відділу освіти підпорядковуються Абрикосівська ЗОШ I-III ступенів- директор Лишак Н.І., Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів директор – Коновалов В.В., Великокопанівський ДНЗ  ясла – садок «Ягідка» директор - Білобородько Л.І.  та  Абрикосівський ДНЗ ясла – садок «Пурпурова квітка» директор  - Шараєва Т.О.

Відділ освіти є підзвітним і підконтрольним сільській раді, підпорядковується її виконавчому комітету, сільському  голові та його заступнику. З питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

У своїй діяльності відділ освіти Великокопанівської сільської ради керується:

  • Конституцією України,
  • Конституцією про захист прав людей і основоположних свобод,
  • Європейською хартією місцевого самоврядування,
  • Законами України  «Про місцеве самоврядування ,
  • Про  службу в органах  місцевого самоврядування,
  • Про державну службу,
  • Законом України " Про освіту ",
  • Законом України " Про дошкільну освіту ",
  • Законом України " Про загальну середню освіту ",
  • Законом України " Про позашкільну освіту ".

Та іншими  законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постанови Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядження Кабінету Міністрів України, наказами МОН, рішеннями сільської ради і виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, Положенням та іншими нормативними актами.

Мета відділу: Створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов'язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування  якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сфері освіти шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади.