ВІДКРИТО ВЕБ-СЕРВІС ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

З 1 грудня розпочато роботу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти».

Цей сервіс призначений для внесення відомостей про заклади освіти, випускники яких:

• проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання;
  • братимуть участь у моніторингових дослідженнях.

Звертаємо увагу!

Керівники закладів загальної середньої освіти мають зазначити дані про випускні класи старшої школи: відобразити профіль навчання та мову навчання в класі; зазначити іноземну(і) мову(и) та рівень вивчення (академічний (стандарт) чи профільний).

Керівникам закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти необхідно зазначити назви освітньо-кваліфікаційних рівнів, що можуть присвоюватись учням (слухачам, студентам), які складатимуть ДПА у формі ЗНО у 2019 році.

На підставі цієї інформації надалі відбуватиметься реєстрація випускників.

Керівники закладів освіти І, І – ІІ, І – ІІІ ступенів мають внести інформацію про особливості освітнього процесу на рівні класів. Цю інформацію буде використано у процесі підготовки та проведення моніторингових досліджень якості освіти та незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників.

Доступ до сервісу – за логіном та паролем, отриманими раніше від регіонального центру. Якщо заклади досі не отримали або втратили логін і пароль, то для їх відновлення необхідно звернутися до відповідного регіонального центру.

У «Кабінет керівника закладу освіти» з бази даних Українського центру оцінювання якості освіти вивантажена інформація про заклад освіти, актуальність якої потрібно перевірити до 27 грудня, а за потреби оновити дані.