17 ЧЕРВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

У четвер, 17 червня 2021 року, відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку: теорія, традиції, практика». Захід пройде у форматах онлайн та офлайн.

Під час семінару буде розглянуто питання духовно-морального виховання підростаючого покоління, починаючи з дошкілля, підготовки педагогічних працівників у даному напрямі. Також буде представлено досвід духовно-морального виховання дітей дошкільного віку в сучасних ЗДО та закладах позашкільної освіти.

Участь у семінарі візьмуть науковці та педагоги-практики з різних регіонів України. До участі також запрошуються всі бажаючі, кому близька дана проблематика.

Початок семінару – о 10.30.

Захід відбудеться у Переяславському державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди. Водночас перегляд семінару в онлайн-форматі буде можливий за посиланням.