Зроби сам свій вибір

Ким стати? Це питання задавало, задає і буде задавати буквально кожен учень школи без винятку. Про шляхи вибору професії 9 лютого з учнями 11-Б класу проведено годину профорієнтації. Учні познайомилися з системою навчання професійних ліцеїв, ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Херсона , з професіями, які вони готовлять, з організацією прийому та навчання. В ході бесіди з’ясувалося, що знають учні про професії, що вони самі бажали пізнати. На захід був запрошений Вітовецький Олександр ,випускник нашої школи 2017 року. Тепер він курсант 2 курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ . В закладі здійснюється підготовка фахівців освітнього рівня «бакалавр» за напрямами «Право» та «Правоохоронна діяльність», а також можна отримати професійну технічну освіту з професії “Поліцейський”. Олександр розповів учням про навчання, навчальний процес, самопідготовку, участь курсантів та студентів у науковій роботі та заняттях у спортивних секціях. Поділився своїми враженнями від святкування Дня знань та складання новобранцями Присяги працівника поліції на вірність українському народові. Традиційно захід пройшов у дружній атмосфері, діти уважно слухали , ставили запитання, щиро дякували за отриману корисну інформацію. Учень 11-Б класу Аксентієв Віктор зробив уже для себе вибір і буде вступати до цього відомчого навчального закладу. Побажаємо Олександру , молодому правоохоронцю, міцного здоров’я, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу!
Нашим випускникам бажаємо зроби свій правильний вибір у житті !