Давайте порадимось !!!

12 березня 2020 року в закладах загальної середньої освіти Великокопанівської ОТГ запроваджується тритижневий карантин (до кінця робочого дня вирішиться питання стосовно функціонування дошкільних закладів освіти). Таке рішення прийняте на виконання вимог Уряду від 11 березня 2020 року. Найближчим часом буде видано наказ про запровадження карантину у закладах повної загальної середньої освіти Великокопанівської ОТГ. Карантин триватиме три тижні – з 12 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитися у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням забороняється відвідувати заклади освіти, але навчання продовжується за іншою формою – дистанційною. Заклади освіти мають можливості для реалізації такої форми здобуття освіти. Ущільнення матеріалу відповідно до навчальних планів не застосовуватиметься. Отож, карантин – це не канікули, а можливість отримати та дати знання за іншою формою.

Якою має бути оплата праці вчителів під час карантину та час перебування працівників на робочому місці? Хочемо почути Вашу думку.

Чергове нагадування інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівникам освіти, у випадку, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від учителя причин, буде недоречним. Питання стосується робочого часу працівників. Маєте потребу перебувати (виконувати організаційно-педагогічну роботу) у закладі освіти кількість годин, відповідно до тарифікації - оплата праці здійснюватиметься з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації. У випадку, якщо такої роботи немає, тривалість робочого дня зменшиться, а оплата праці здійснюватиметься із розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові окладу.

Обговоріть, будь ласка, у колективах можливий та прийнятний для Вас варіант, пропозиції надайте до 17.00 год 12 березня 2020 року до відділу освіти Великокопанівської сільської ради. Рішення має стосуватися всього колективу.