11 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ «ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

11 жовтня 2021 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться презентація проєкту для батьків і вчителів «Тиждень безпеки дітей в Інтернеті».

Під час заходу буде презентовано три інтерактивні уроки на тему приватності, які вчителі та батьки проведуть для учнів 1-4, 5-8, 9-11 класів, а також навчальні відео, які допоможуть дітям безпечно користуватись цифровими технологіями.

Учасники презентації:

Модератор дискусії: Анастасія Апетик — експертка з цифрових прав та безпеки, співзасновниця ГО «МІНЗМІН».

Роман Романов —  директор програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду Відродження;

• Гульсанна Мамедієва — генеральний Директор з євроінтеграції Міністерства цифрової трансформації;
  • Оксана Савицька —  державний експерт Міністерства освіти і науки України;
  • Вікторія Омельяненко – керівниця аналітичного відділу Громадської організації «МІНЗМІН».

Початок: 14:00.

Інтерактивні уроки розроблено ГО «МІНЗМІН» спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації.

Акредитація представників медіа здійснюється за покликанням.