Поріг для тестів ЗНО може бути знижено

В Україні через епідеміологічну ситуацію можуть зменшити поріг «склав/не склав» для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це у коментарі РБК-Україна повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, у 2020 році поріг для складання ЗНО вже було зменшено під час проведення пробного тестування.

Зокрема, минулого року поріг тесту з української мови і літератури складав 21 бал, а на пробному ЗНО цього року - 19.

«Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижче, ніж минулого року», - сказала Тетяна Вакуленко.

Вона також наголосила, що цього навчального року випускникам було складно навчатись, і в Українському центрі оцінювання якості освіти це усвідомлюють.