Відділ Освіти Великокопанівської Сільської Ради Олешківського Району Херсонської Області

Додаткові тести ЗНО можна буде скласти платно

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть складати додаткові тести за власний кошт.

Відповідна норма передбачена проєктом змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що винесений на громадське обговорення Міністерством освіти і науки.

Планується, що учасники ЗНО за умови оплати отримають право пройти тестування з більшої кількості навчальних предметів, ніж встановлено Міністерством освіти і науки.

Ще однією важливою новацією стане зміна у визначенні оцінки за державну підсумкову атестацію випускників. Зокрема, результати державної підсумкової випускників, які не планують вступати до вишів, будуть визначатися без урахування рейтингового оцінювання. Результатом зазначеної зміни стане рейтингування лише тих вступників, які братимуть участь у вступній кампанії.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що запропоновані зміни сприятимуть зменшенню витрат на організацію тестувань осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО та не потребують визначення результату ЗНО за рейтинговою шкалою 100?200 балів.

Громадське обговорення запропонованих змін триватиме до 21 грудня. Пропозиції та зауваження до проєкту можна надсилати на адресу b_kudrenko@mon.gov.ua.« повернутися до списку новин