Тиждень біології та екології в Абрикосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

8 квітня в Абрикосівській ЗОШ I- III розпочався тиждень біології та екології. Традиційно школа стартувала святом День здоров'я.

9 квітня школярі взяли активну участь у інформаційному лекторії "Птахи - наші пернаті друзі". Переглянули цікаві та змістовні відео матеріали про птахів - символів України, а також про птаха 2019 року - грака. Діти збагатили власний пізнавальний досвід корисною інформацією.

10 квітня в Абрикосівській ЗОШ I-III ступенів пройшли змагання знавців природи. В турнірі взяли участь школярі 5-7 класів. Команди "Равлики", "Ерудити", "Знавці" обмінювалися екологічними гаслами, давали відповіді на запитання вікторини, складали правила поводження у лісі. На завершення змагань переглянули челендж школярів з Буковини і вирішили прийняти естафету участі у екологічній акції очищення території від сміття та відходів. Цим вони хочуть привернути увагу дорослих до проблеми збереження довкілля.