"Вогонь - друг, вогонь - ворог"

9 квітня 2019 року в ДНЗ "Ягідка" відбулися інтегровані заняття, у всіх вікових групах, на тему "Вогонь - друг, вогонь - ворог".
Заняття дали дітям короткі відомості про те, як люди навчилися користуватися вогнем; вихователі розповідали про користь вогню і про те, що він може бути причиною виникнення пожежі.

10 квітня 2019 року на території дитячого садка відбулося знайомство малят з пожежною машиною, професією пожежника та їх функціями.
Адміністрація ДНЗ "Ягідка" щиро ДЯКУЄ: директору Лісгоспу - Юрію Вячеславовичу та пожежнику Сергію Васильовичу, за можливість дітям побачити транспорт спеціального призначення.