У КИЄВІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ МОДЕЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ НУШ ІЗ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

10-12 грудня 2021 року на базі Українського коледжу імені В.О. Сухомлинського відбувся Всеукраїнський семінар-практикум у межах реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна». Учасники ознайомилися з новітніми підходами до формування здорового способу життя, викладання фізичної культури та організації фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи у школах.

У заходах взяли участь 127 вчителів, які працюють за програмою «Нова українська школа» в Київській, Черкаській, Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Вінницькій і Чернівецькій областях. Під час практичних занять учасники ознайомилися з такими варіативними модулями програми: флорбол, легка атлетика, корфбол, петанк, чирлідинг, регбі 5, бейсбол, пляжний бейсбол, доджбол, Cool Games, бадмінтон, дзюдо.

Методичними порадами з учасниками поділилися:

• Євген Баженков, директор ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;
  • Андрій Боляк, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН;
  • Галина Коломоєць, начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;
  • Євген Кушнір, директор Українського колежу імені В.О.Сухомлинського;
  • Юрій Черпак, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікерами тренінгової програми стали Олена Аксьонова, завідувач кафедри Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також Олексій Качан, завідувач відділу Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Організатором є Комітет з фізичного виховання та спорту МОН у співпраці з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».