Поезія – це завжди неповторність

19 березня 2019 року учениця 5-В класу Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, член гуртка «Дивний світ слів» (керівник Олексюк О.А.), Григорян Тіна взяла участь у фінальному етапі V щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Дівчинка презентувала поезію «Ісус Христос розп’ятий був не раз» під танцювальну композицію старшокласників Волощенко Ірини та Полясковської Ірини. Незважаючи на свій юний вік, Тіна вразила суддів виконанням вірша  і  була запрошена до «відкритого мікрофону»  Гала-концерту. За свій неперевершений талант ученицю нагородили дипломом та подарували збірку поезій Ліни Костенко «Річка Геракліта».