Тиждень сучасного заняття у ДНЗ

З метою пропаганди передового педагогічного досвіду в галузі дошкільної освіти, виявлення і поширення сучасних технологій, вдосконалення практичної діяльності  шляхом пошуку нових пріоритетів у визначенні змісту, форм і методів організації пізнавальної діяльності дітей у закладах дошкільної освіти Великокопаніської ОТГ з 11.03. по 22.03.2019 року проходив тиждень сучасного заняття.

Проводячи тиждень сучасних занять, педагоги громади, так організували життя малят, що саме воно стало своєрідним, захоплюючим заняттям, у процесі якого без перевантаження, з радістю діти набували необхідних знань і вмінь, повноцінно розвивали  свої здібності. Сучасні заняття були цікавими  і приємними для дітей, насиченими ігровими прийомами, елементами гри-драматизації, розвивали пізнавальні здібності дітей, моральні та естетичні якості. Робота педагогів  на заняттях поєднувалася з роботою поза заняттями,  тільки  в такій роботі, діти зможуть засвоїти той великий об'єм знань і вмінь, який передбачений програмою. Головною  вимогою  педагогів до сучасного заняття є максимальна розумова активність вихованців. Тому організували  навчання  так, щоб діти якнайбільше діяли, міркували, відповідали.