Заходи бібліотеки до Дня Європи в Україні

«Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку»
Фужере де Монброн
Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні.
З метою інформування читачів з питань європейської інтеграції, залучення учнівської молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та укріплення зв’язків між європейськими народами до Дня Європи 10 травня у бібліотеці відкрилась інтерактивна тематична поличка «Цікаві факти про країни Європи». Представлені на ній книги не тільки запрошують у віртуальну подорож, а й пропонують перевірити свої знання про країни Європейського континенту.
День Європи – це гарна нагода більше дізнатися про традиції та звичаї країн Європи!