Відділ Освіти Великокопанівської Сільської Ради Олешківського Району Херсонської Області

Останні новини !

Навчально-польові збори майбутніх захисників України

Дата створення: 14:04 26.04.2019

З метою якісної підготовки молоді до служби у Збройних Силах України та виховання громадянської свідомості щодо захисту Вітчизни протягом 24-26 квітня на базі закладів загальної середньої освіти Великокопанівської сільської ради  відбулися навчально-польові збори юнаків 11-х класів, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни». Під час проведення навчально-польових зборів вчителі предмету «Захист Вітчизни» підвели підсумки спільної роботи з учнями за два роки.

Вибір професії — вибір життєвого шляху

Дата створення: 14:34 22.04.2019

Вибір професії — це велика відповідальність: перед батьками, перед суспільством  та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним іти. Бо тільки сама людина може побачити до чого в неї більший хист, чого прагне серце. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.

Школи в Україні перевірятимуть по-новому: набув чинності наказ МОН

Дата створення: 09:16 19.04.2019

Відтепер українські школи перевірятимуть по-новому.

Завершення Тижня безпеки у ДНЗ "Ягідка"

Дата створення: 11:55 12.04.2019

"Тиждень безпеки дитини" в дошкільному закладі "Ягідка" підійшов до кінця за тематикою охорони здоров'я і життя дітей. 12 квітня 2019 року був проведений навчальний тренінг з евакуації вихованців та працівників ДНЗ.

Знайомство дошкільників з професією ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ

Дата створення: 11:48 12.04.2019

11 квітня на території ДНЗ "Ягідка", відбулося знайомство дошкільників з професією ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ. Адміністрація дитячого садка ДЯКУЄ патрульній службі та Кудревській Неонілі Валеріївні за можливість дітям познайомитися з машиною спеціального призначення.

"Добрий друг - наш світлофор. Дорога"

Дата створення: 11:44 12.04.2019

11 квітня 2019 року, вихователь Костіна Г.А., в ясельній групі ДНЗ "Ягідка" провела інтегроване заняття "Добрий друг - наш світлофор. Дорога". Вихователь продовжувала формувати в дітей уявлення про основні правила дорожнього руху, знайомила дошкільників з призначенням та сигналами світлофора.

"Вогонь - друг, вогонь - ворог"

Дата створення: 11:36 12.04.2019

9 квітня 2019 року в ДНЗ "Ягідка" відбулися інтегровані заняття, у всіх вікових групах, на тему "Вогонь - друг, вогонь - ворог". Заняття дали дітям короткі відомості про те, як люди навчилися користуватися вогнем; вихователі розповідали про користь вогню і про те, що він може бути причиною виникнення пожежі.

Тиждень безпеки в ДНЗ "Ягідка"

Дата створення: 11:32 12.04.2019

08 квітня 2019 року в ДНЗ "Ягідка" розпочався Тиждень безпеки з цікавої розваги "Приборкання вогню". Під час ігор діти закріплювали знання про професію пожежника, про значення вогню для людини, виховували шанобливе ставлення до вогнеборців.