Останні новини !

Заклади освіти чекають учнів та вихованців у рідних стінах

Дата створення: 13:26 31.08.2021

Спливають останні години літа. Вересень навіть не у віконце підглядає, а поважним господарем входить до закладів освіти, сповіщаючи, що учні та вихованці незабаром займуть весь простір.

Порадник для директора закладу дошкільної освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Дата створення: 09:33 30.08.2021

До нового 2021/2022 навчального року в межах державно-приватно-громадського партнерства Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та Цифровим видавництвом МЦФЕР розробили електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти».