Останні новини !

Гра-суд " Рольові ігри юних правознавців"

Дата створення: 10:24 24.12.2018

З метою ознайомлення учнів з основними правами дитини, визначеними Конвенцією , учні початкових класів Абрикосівської ЗОШ провели гру-суд " Рольові ігри юних правознавців" . На основі відомих казок діти з'ясували , що кожна дитина має право жити без страху . Дуже важливо , щоб у державі права дитини не просто захищалися , а щоб була можливість ці права реалізувати. Учні початкових класів провели гру - суд " Права дитини"

прогулянка в Абрикосівському ДНЗ

Дата створення: 10:20 24.12.2018

Щоб здоровим, сильним бути,  Треба нам про сум забути.  Спортом треба всім займатись І частіше усміхатись! Бо усміхнена людина – Це здоров`я половина! На прогулянці. Абрикосівський ясла- садок, вихователь Тихонова Є.О.

Інтегроване заняття "Лисичка-сестричка та вовк-панібрат"

Дата створення: 10:14 24.12.2018

Цікавим та змістовним було інтегроване заняття вихователя Острянської А.В. на тему "Лисичка-сестричка та вовк-панібрат" Мета: поглибити знання дітей про умови пристосування диких тварин у зимовий час.

Інтегроване заняття "Веселе поросятко".

Дата створення: 10:11 24.12.2018

Готуючись до зустрічі Нового року, який має символ "свині" вихователь Малієнко А.О. провела інтегроване занятті на тему: "Веселе поросятко". Мета: розвивати дрібну моторику кисті, образне мислення; формувати пізнавальні інтереси; виховувати цікавість до конструювання з паперу; закріпити знання геометричних фігур - квадрат, трикутник.

За бійку дитини заплатять батьки.

Дата створення: 11:25 20.12.2018

Агоритм участі в пробному ЗНО-2019