Останні новини !

Співпраця садочка "Ягідка" з батьками.

Дата створення: 15:27 05.03.2019

Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти "Ягідка"на тему: «Взаємодія педагогічного колективу та батьків вихованців , щодо створення позитивного іміджу ДНЗ».

Дата створення: 11:27 01.03.2019

28 лютого 2019 року у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад ясла – садок «Ягідка» Великокопанівської ОТГ відбулася педагогічна рада  «Взаємодія педагогічного колективу та батьків вихованців , щодо створення  позитивного іміджу ДНЗ».

Весела розвага "Розтопимо модну шубу Снігової Баби"

Дата створення: 08:17 15.02.2019

Музичний керівник Задніпряна Л.М. провела цікаву, змістовну та веселу розвагу "Розтопимо модну шубу Снігової Баби". Сьогодні ми казку покликали в гості, А казка у лісі десь там заблукала, Та чари свої все ж для нас передала. Активними учасниками були: вихователь Григор'єва К.Ю. (Весна; Чарівниця), інструктор з фізкультури Самсонова Л.Г. (Снігова Баба), вчитель-логопед Овсієнко Є.Е. (Сонечко), вихователь Крайнюкова Н.В. та діти середніх груп.

Семінар вчителів історії Великокопанівської ОТГ на базі Абрикосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтеграція освітнього процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів».

Дата створення: 17:02 14.02.2019

З метою вдосконалення професійної майстерності  14 лютого 2019 року на базі Абрикосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар вчителів історії Великокопанівської ОТГ «Інтеграція освітнього процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів».

"Релаксація, програвання символічних ситуацій"

Дата створення: 13:58 11.02.2019

11 січня 2019 року практичний психолог Чорна І.О. провела корекційно-розвивальне заняття, на тему "Релаксація, програвання символічних ситуацій". Мета: сприяння згуртованості групи. Урівноваження загального емоційного стану. Виховання доброзичливості, поваги і уваги один до одного. Виявлення дитячих страхів.