Останні новини !

Завершення Тижня безпеки у ДНЗ "Ягідка"

Дата створення: 11:55 12.04.2019

"Тиждень безпеки дитини" в дошкільному закладі "Ягідка" підійшов до кінця за тематикою охорони здоров'я і життя дітей. 12 квітня 2019 року був проведений навчальний тренінг з евакуації вихованців та працівників ДНЗ.

Знайомство дошкільників з професією ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ

Дата створення: 11:48 12.04.2019

11 квітня на території ДНЗ "Ягідка", відбулося знайомство дошкільників з професією ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ. Адміністрація дитячого садка ДЯКУЄ патрульній службі та Кудревській Неонілі Валеріївні за можливість дітям познайомитися з машиною спеціального призначення.

"Добрий друг - наш світлофор. Дорога"

Дата створення: 11:44 12.04.2019

11 квітня 2019 року, вихователь Костіна Г.А., в ясельній групі ДНЗ "Ягідка" провела інтегроване заняття "Добрий друг - наш світлофор. Дорога". Вихователь продовжувала формувати в дітей уявлення про основні правила дорожнього руху, знайомила дошкільників з призначенням та сигналами світлофора.

"Вогонь - друг, вогонь - ворог"

Дата створення: 11:36 12.04.2019

9 квітня 2019 року в ДНЗ "Ягідка" відбулися інтегровані заняття, у всіх вікових групах, на тему "Вогонь - друг, вогонь - ворог". Заняття дали дітям короткі відомості про те, як люди навчилися користуватися вогнем; вихователі розповідали про користь вогню і про те, що він може бути причиною виникнення пожежі.

Тиждень безпеки в ДНЗ "Ягідка"

Дата створення: 11:32 12.04.2019

08 квітня 2019 року в ДНЗ "Ягідка" розпочався Тиждень безпеки з цікавої розваги "Приборкання вогню". Під час ігор діти закріплювали знання про професію пожежника, про значення вогню для людини, виховували шанобливе ставлення до вогнеборців.

Тиждень біології та екології в Абрикосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 11:11 12.04.2019

8 квітня в Абрикосівській ЗОШ I- III розпочався тиждень біології та екології. Традиційно школа стартувала святом День здоров'я.

Деня здоров'я в Абрикосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 10:59 12.04.2019

Кожна людина - господар своєї долі, творець свого здоров'я. Основне завдання школи виховати здорове покоління. 8 квітня в школі пройшов День здоров'я. Школярі разом з вчителями розпочали його тематичною лінійкою та фізкультурною зарядкою. З учнями 1-4 класів були проведені цікаві конкурси та естафети. На стадіоні були проведені спортивні змагання між учнями 5-11 класів. У шкільному парку діти, створили панно до Дня здоров'я. На завершення кухарі 11 класу приготували смачний козацький куліш. Підводячи підсумки дня, учні школи остаточного переконалися, що здоров'я кожного - це найбільша цінність.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Дата створення: 10:06 29.03.2019

2-й день 26.03.2019 року - День шкільного підручника у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Рейд – перевірка шкільних підручників «У кого підручнику краще живеться?!» (2-4 клас). Виховання бережного ставлення до книги не лише економічна потреба суспільства, а, насамперед, формування особистості. Протягом дня в  школі членами ШБА та бібліотекарем перевірено стан збереження підручників та їх наявність під час навчальних занять в учнів 2-4 класів.